DSC_5173-Edit - kopieMuži sa pýtajú: „Po čom ženy túžia?“ Mám pre nich odpoveď: Chceme vyzerať  čo najdlhšie mlado.

Som si istá, že podobne ako ja, má väčšina žien doma plnú kúpeľňu balzamov, sér či krémov na vonkajšiu starostlivosť pokožky. Zabúdame však, že jej náš vzhľad  je verným odrazom vnútra. Koža vekom stráca schopnosť produkovať látky, ktoré potrebuje pre svoj mladý vzhľad a elasticitu. Znie to príliš odborne, ale princíp je jednoduchý. Potrebuje pomoc zvnútra! Aj preto som sa rozhodla „zmeniť taktiku“. Hoci roky cvičím tvárovú gymnastiku, ktorá spevňuje svaly na tvári, prekrvuje a aktivuje podkožie k tvorbe kolagénu,  vonkajšie príznaky mojej pleti mali známky dehydratácie. Nedostatok vody mi potvrdila aj dermatologička a tak som zvýšila pitný režim. Nepomohlo to.

Práve, keď som „googlila“ riešenie,  objavila som SKINBOOSTER od Kompavy. 

Oslovil ma tou najpodstatnejšou informáciou, že dodáva potrebnú dávku hydratácie pre vlasy, pleť a nechty ZVNÚTRA.  SkinBooster sa totiž užíva vnútorne formou pitného režimu. Ked som zamiešala prášok a urobila si nápoj, uvedomila som si jeho úžasné zloženie! Obsahuje všetko pre mladosť a krásu -kolagénové peptidy, kyselinu hyalurónovú, elastín, keratín i vitamíny skupiny B. Jedno balenie obsahuje 300g prášku, pri jednej dávke denne 10g vydrží  mesiac. Ja som ho začala piť 2x denne, pretože mi chutil, bol doslova osviežujúcim kokteilom! Výhodou bolo zlepšenie pitného režimu (okrem neho som sa samozrejme snažila vypiť poctivo aj min. 2l čistej vody), ale aj 100x lepšia účinnosť oproti tabletám. Navyše 3 hodiny po jeho vypití nepociťujem hlad, takže je skvelý aj na zoštíhlenie.

Prvé výsledky som zaznamenala asi po 3 týždňoch. Vlasy získali na pevnosti, akoby znova ožili a stali sa lesklejšími. Nechty spevneli a moja pleť bola vypnutá, získala na „hustote“ a elasticite. Zjednotil sa jej farebný tón.Na tomto úžasnom elixíre som sa stala doslova závislou 🙂 Odporúčam každej žene!

Predsa vyzerať skvelo bez veľkej investície a vychutnávať si svieži a prirodzený vzhľad je úžasné.

Viac informácii o elixíre mladosti nájdete na stránke www.kompava.sk