Môže za to samozrejme výchova. U nás doma sa upratovalo ešte aj pred odchodom na dovolenku. Keď sme prišli z cudziny, museli sme cítiť, že sme naozaj doma. Akože všade dobre doma najlepšie!!!! Odvtedy vysávanie neznášam …

Tuto moju puntičkársku výbavu si nesiem so sebou. Moja domácnosť sa musí stále blýskať. Až donedávna preto každá upratovacia technika bola na moje kritéria krátka. Až som spoznala IR. Inteligentný, výkonný, vždy po ruke, pre čistotu zapálený, s dokonalým vizuálom – doslova mimozemšťan – mi ukázal div ôsmy sveta. Stlačením jedného tlačidla na mobile ( hoci aj z kaviarne … ) povysával celý byt, zahryzol sa aj do vysokých kobercov v spálni a pod posteľou, kde sa nedá normálne dostať, šikovne obišiel všetko, čo by sa mohlo rozbiť, sám po sebe všetko dvakrát skontroloval, a keď bol spokojný, zaparkoval bez ovácií do depa. Jasné, toto by žiaden chlap nikdy neurobil!!!!!!!!! Opakujem žiaden, nijakýýýý na svete…. Von s pravdou!!!!

IR je robotický vysávač iRobot Roomba 980!

Konečne všetkým ženám splnil sen o dokonalom tvorovi mužského pohlavia. Nijaké zbytočné reči a nafúknuté svaly! Chápete….funguje to takto – napríklad som v televízii, alebo nakupujem a kamarátka s mužom sa ohlásia, že večer prídu. Z akéhokoľvek miesta, kde sa práve nachádzam, spustím doma vysávač cez mobil a on ma dokonca upozorní, kedy dokončí prácu. Jedinou podmienkou je, aby bol v dosahu Wi-Fi. A za 2 hodiny je celá domácnosť tip top. Vôbec nechápem, ako dokáže rozoznať povrch, ktorý vysáva, počas práce si vytvoriť mapu priestoru a prispôsobiť aj výkon. Pretože na kobercoch, v ktorých sa skrýva najviac prachu, automaticky zvýši silu motora a vysávanie je 10-krát výkonnejšie. Nemusím mu 100 krát hovoriť, ako a kde…! Sám od seba vie, čo treba. Tlieskam!!! A odporúčam každej žene.

iRobot Roomba 980 je bomba!