Roky nám pribúdajú, ale všetky chceme vyzerať tak dobre, aby nikto nevedel uhádnuť náš vek. 

Mnoho žien sa s pribúdajúcimi rokmi odmieta fotografovať. Vraj už nevyzerajú dobre, čo skutočne viac odhalí fotografia než zrkadlo. Zistia, že pleť už nestačí natierať len výživnými krémami, lebo vrásky sa vytvoria aj tak. Ani strava neobsahuje všetko, čo naša pleť vekom potrebuje. A látky, ktoré ju držali v mladosti pevnú, pružnú a hladkú, si už nedokáže sama vyrobiť. Takže čím sme staršie, tým radšej používame vetu – Mne už nič nepomôže. Hlúposť. Hlúposť.

Tvárová gymnastika zaručuje pružnosť a sviežosť pleti na 100% prirodzene, bez skalpela. Túto vetu som napísala do svojej knihy pred niekoľkými rokmi, ale v kutiku duše som verila, že ak niekto objaví ešte niečo „lepšie“, môžeme na starnutie zabudnúť úplne. Stalo sa. Aby bolo jasné, toto nie je to začiatok rozprávky, ale skutočný príbeh dvoch Sloveniek z Nového mesta nad Váhom.

Dve úžasné ženy, matka a dcéra, biochemička a farmaceutka, Želmíra a  Lucia Komorechové namiešali vo svojich laboratoriách @kompava.sk niečo, čo môžem bez preháňania nazvať prvý skutočne účinný elixír krásy a mladosti. Dali mu názov  SKINBBOSTER. Prášok ochutený prírodnou stéviou bez kalórii, má príjemnú broskyňovú chuť. Obsahuje kolagén, elastin, keratín, selén, kyselinu hyaluronovú, vitamíny skupiny B a C a dalšie potrebné látky.  Stačí ho zamiešať do vody a 1 – 2x za deň vypijť ako osviežujúci nápoj.

IMG_7450

Neverím kadečomu z reklamy.

SKINBOOSTER užívam už 9 mesiacov. Vizážistky žasnú, akú mám skvelú pleť a ked odpoviem jediným slovom Skinbooster, okamžite googlia, či niečo také úžasné a jednoduché vôbec existuje. Musím popravde skonštatovať, že ma naozaj milo prekvapili ma dve veci. To, ako zareagovali moje nechty, po týždni boli pevnejšie a zdravšie. A po mesiaci sa ukázali aj účinky na pleti, je pevnejšia a vypnutejšia, akoby vyhladená. A potom ako Slovenka sa nevýslovne teším, že SKINBOOSTER je poctivý slovenský výživový produkt s tými najlepšími ingredienciami, navyše dostupný každej žene. ( na eshope www.kompava.sk )

Kedy začať so SKINBOOSTEROM

 

30+

Užívaním SKINBOOSTERu si pleť dlhodobo udrží kondíciu. Spevní jej tonus, spomalí tvorbu vrások a vädnutie a stenčovanie pokožky. SKINBOOSTER naštartuje metabolické a detoxikačné procesy, takže sviežo, bez opuchov a rozšírených pórov bude vyzerať aj s pribúdajúcimi rokmi. Z rodného listu uberie 10 rokov. 

40+

Po 40- tke, keď má tvár už svoje začínajúce problémy, je zreteľne vidno, ktoré partie starnú ako prvé. Starnutie jednotlivých častí tváre je u každej ženy odlišné. SKINBBOSTER po 40- tke zabrzdí tieto devastačné procesy, oživí tonus pleti,  podkožiu dodá kolagén, ktorý je zodpovedný za mladistvú elasticitu pokožky. Výsledky sú prekvapivé.

50+

Po 50 -tke je užívanie SKINBBOSTERu jednoznačne omladzovací proces. Pokožka potrebuje žiť, nielen vegetovať. Už po niekoľkých týždňoch je vidno, ako jej kolagén, elastin, keratín, selén, kyselina hyaluronová, vitamíny skupiny B a C prospievajú. Nebude potrebovať množstvo kozmetiky, pretože elixír mladosti prirodzene obnoví jej regeneračné procesy.

60+

Skutočne platí, dajme telu to, čo si žiada a čo si už pribúdajúcimi rokmi nedokáže samé vyrobiť. Všetky potrebné látky obsahuje SKINBOOSTER. Pridala som si k nemu aj užívanie anti age výživového doplnku K2. Mám v noci lepší spánok, detoxikovaný organimus a ráno príval energie, žiarivú pleť a dobrú náladu.

BONUS

SKINBOOSTER perfektne uspokojí aj chuť na sladké, po jeho vypití necítite 2 hodiny hlad, takže je skvelý aj na na líniu. Tak, čo poviete, milé dámy?

Vek je len číslo už nie je len slogan!!!!!!

DSC_5173-Edit